28 listopada 2016

Balsam do ust Makadamia z Gwatemali


Opis produktu:

Balsam do ust Makadamia z Edycji Limitowanej przeniesie Cię do egzotycznej Gwatemali, w której zbierane są orzechy makadamia wykorzystywane w produkcji naszych kosmetyków.
Działanie
Usta są natychmiast odżywione i nawilżone. Olej z orzechów Makadamia dodatkowo chroni wrażliwą skórę ust. Balsam pozostawia subtelny smak orzechów.

Rodzaj opakowania i wielkość
4.8 g

Moja recenzja:

Od września do oferty Yves Rocher trafiły pomadki macadamia w nowych kolorowych opakowaniach. Na sesji zdjęciowej ujęłam podstawowe opakowanie + serię limitowaną. Balsam do ust Macadamia from Guatemala został wprowadzony jako gratis do mailingu wrześniowego. Za każde odebranie darmowej pomadki podczas dokonania dowolnych zakupów w sklepie stacjonarnym wspieraliśmy poprawę warunków życia w Gwatemalii. W sklepie internetowym edycja limitowana trafiła do regularnej sprzedaży. Kupując balsam w cenie 9,90zł wspieramy poprawę rozwoju edukacji dzieci oraz angażujemy się w projekt rekultywacji środowiska w Gwatemalii. 


Fundacja Yves Rocher zajmuje się również doprowadzaniem wody pitnej dla mieszkańców terenów najbardziej potrzebujących.Balsamy do ust otrzymały ulepszoną recepturę oraz nowe śliczne etykiety, które mają kojarzyć się z dywanami robionymi z kwiatów, trawy i trocin, barwionych na przeróżne kolory. Tego typu kolorowe "guatemala alfombras"są tworzone przez mieszkańców Gwatemalii w przygotowaniach do wielkiego Semana Santa. Semana Santa to Święty Tydzień prowadzący do Wielkiej Niedzieli, w okresie świąt Wielkanocnych. 


zdjęcia zaczerpnięte z internetu 
Skupiając się na samym produkcie i jego właściwościach, nie mogę powiedzieć złego słowa. Balsam do ust działa odżywczo i przez długie godziny nawilża moje usta. Delikatny efekt nabłyszczający dodaje im uroku. Zapach orzechów makadamia jest bardzo słodki. Kojarzy mi się z orzechowym ciastem polanym karmelowym sosem. Smak balsamu jest równie słodki, lekko chemiczny. 

Plusy produktu:
- długotrwałe nawilżenie
- regeneruje spierzchnięte usta
- delikatny orzechowy zapach
- kolorowe etykiety ( trzy kolory do wyboru )
- nadaje ustom lekki połysk 

Minusy produktu:
- lekko chemiczny smakZ balsmów do ust od Yves Rocher najczęściej decyduję się na kokos, a w drugiej kolejności na wanilię. Jednak wiedząc, że mogę wspomóc fundację i swoją małą cegiełką poprawić jakość życia mieszkańców Gwatemalii, tym razem sięgam właśnie po macadamię. 

Czy ktoś z moich czytelników posiada balsam z tej edycji ? Jakie opakowanie wybraliście? 

Moja ocena 4/5
Cena produktu: 9,90zł 

Produkt kupicie w linku poniżej :

Balsam do ust Makadamia Edycja limitowana 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz