13 czerwca 2016

LETNIA KSIĄŻECZKA CZEKOWA 1.07-31.08 YVES ROCHER

Kliknij aby powiększyć
Pytaliście o książeczkę czekową na lato 2016. Udostępniam więc całą książeczkę do wglądu dla wszystkich, którzy są ciekawi co w te wakacje przygptowała dla nas firma Yves Rocher. 

Kliknij aby powiększyć

Książeczka czekowa jest ważna w każdym sklepie stacjonarnym od 1.07-31.08.16 
Można zrealizować od 1 do kilku czeków na raz.


Klknij aby powiększyć 

Jeśli przez cały okres trwania książeczki wykorzystamy cztery czeki, będziemy mogli wybrać dowolny kosmetyk o wartości 70zł ( jeden kosmetyk w cenie zbliżonej do 70zł lub wyższej, wtedy dopłacamy różnicę )

Kliknij aby powiększyć 

W okresie wakacyjnym możemy wykorzystać więcej niż jedną książeczkę czekową, jeśli będziemy chcieli skorzystać z promocji kilkakrotnie. 

Kliknij aby powiększyć 

W ofercie Yves Rocher pojawia się makijażowa nowość : Wydłużający tusz do rzęs Vertige Longueur. 

Kliknij aby powiększyć 

Za realizację czeku numer 1 lub 5 otrzymamy miniaturkę produktu.

Kliknij aby powiększyć

Za realizację czeku numer 6 otrzymamy dodatkowe 5 pięczątek na karcie stałego klienta. 


Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Oferta poleć nas przyjaciółce jest jednorazowa. Za zaproszenie nowej osoby do założenia karty stałego klienta otrzymamy Błyszczyk Sexy Pulp w wybranym przez nas kolorze, zaś osoba zakładająca kartę otrzyma zestaw 3 mini produktów do twarzy z gamy hydra vegetal ( maseczka, krem oraz płyn micelarny ) 

Kliknij aby powiększyć

Dodatkowe rabaty z książeczki na zakupy w home&you oraz answear.com 

Kliknij aby powiększyć


Realizacja 4 czeków może odbyć się przy jednorazowych zakupach, lub zostać rozłożona na kilka wizyt. Za realizację jednego czeku otrzymamy jedną pieczątke z tyłu książeczki. Po zebraniu czterech pieczątek możemy wybrać gratisowy kosmetyk. 

Przypominam książeczka czekowa obowiązuje od 1 lipca !


13 komentarzy:

 1. Witam ,
  czy każda klientka należaca do Klubu otrzymuje taką książeczkę czekową ? Jestem od kilku lat w klubie , na pocztę dostaję co miesiąc specjalną ofertę , ale takie czeki widzę pierwszy raz. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po książeczkę czekową należy się zgłosić do dowolnego sklepu stacjonanrego w Polsce. Książeczki wykorzystuje się tylko w sklepach staconarnych.

   Usuń
 2. Pani Moniko, czy ulotka przysłana smsem to ta sama oferta co ulotka przysłana pocztą? Tak się zastanawiam, bo na tej smsowej nie mam miniaturki kremu gratis i nie wiem, czy mogę jeszcze raz skorzystać z tej oferty, dostać i krem i torbę no i zniżki? Pozdrawiam ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli ma pani dwie ulotki ( forma papierowa i sms ) , można skorzystać także z papierowej wersji drugi raz:) Bo rozumiem, że ulotkę w wersji papierowej też pani posiada?

   Usuń
  2. Tak, mam papierową ulotkę. Pytam bo się boję, że może gdzieś na karcie to się rejestruje, że oferta czerwcowa już wykorzystana ;)

   Usuń
 3. Mam zamiar odwiedzić YR z tą książeczką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy w gratisowy kosmetyk za 70 zł wpisują się również perfumy?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dlugo czeka sie na smsa po poleceniu znajomej zalozenia karty? Mam jeszcze jedno pytanie. Byl taki kupon w zestawie startowym ze za polecenie komus innemu zalozenia karty jest do odbioru zel pod prysznic. Kolezanka zalozyla i dala te kartke wypelniona ale uslyszala ze zel dostane ja jako osoba polecajaca. Natomiast z ulotki wynikalo ze dostanie ona zakladajac karte. Jak to jest?

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym powielić pytanie poprzedniczki, jednak w kuponie dla zarówno dla osoby zaproszonej jak i zapraszającej był krem do twarzy. Krem przy założeniu karty osoba przez mnie polecona już otrzymała ja jeszcze informacji aby zgłosić się po odbiór kremu dla siebie nie otrzymałam. Proszę o udzielenie informacji po jakim czasie od założenia karty przez taką osobę otrzymam informację że mogę odebrać prezent dla siebie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sms przychodzi do miesiąca czasu. Zwykle minimalny czas oczekiwania to 3 tygodnie.

   Usuń