25 kwietnia 2013

MAILING MAJ 2013 SKLEP STACJONARNY
Tym razem firma Yves Rocher oferuje nam Paryski Szyk !:)

W ofercie dla stałych klientów ( posiadaczy karty stałego klienta, którą założycie całkiem za darmo w  sklepie) przygotowana została propozycja rabatowa:

- 40% na 1 wybrany kosmetyk
- 50% na 2 wybrany kosmetyk do PIELĘGNACJI TWARZY

PREZENTY:

Za dowolny zakup Paryska apaszka w groszki + za zakup od 69 zł Torebka na ramię do wyboru kolor czerwony lub biały

Przyznaję, że torebka na zdjęciu wygląda ciekawie, ale zobaczymy jak na żywo :)*

* W kwietniowej ofercie ( która nadal obowiązuje ) za 11,90 zł była możliwość kupienia pudełek do przechowania, które na zdjęciu wyglądały ślicznie, jednak w sklepie okazało się, że są to foliowe kartoniki, które wcale nie wyglądają tak " ładnie " :) Przynajmniej dla mnie.

Tutaj mamy +, że za torebkę nie płacimy dostajemy ją GRATIS

Ktoś z odwiedzających korzysta z oferty sklepowej czy raczej preferujecie zakupy przez internet ?
Czkamy na ofertę majową sklepu internetowego, czym nas tym razem pozytywnie zaskoczą?

* Oferta majowa będzie pokazana nieco później, ponieważ wyjeżdżam na majówkę i wracam 5 maja .


3 komentarze:

 1. Mam kartę stałego klienta, od marca i jeszcze nie dostałam ulotek promocyjnych do sklepu. Wiesz może dlaczego? Może coś przeoczyłam jak ją zakładałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wszystko jest ok, konsultantka powinna cię poinformować, że pierwsza ulotka mailingowa przyjdzie po 3 miesiącach od założenia karty stałego klienta czyli pewnie dostaniesz ulotkę czerwcową i tak rozpoczniesz comiesięczne mailingi. Twoje dane lecą do placówki pocztą, muszą zostać wpisane dlatego ten okres 3 miesięcy, ale później będziesz dostawała swoje oferty regularnie. Na chwilę obecną możesz korzystać ze zniżek jakie dostałaś przy zakładaniu karty w kopercie z próbkami ( jeśli owe startery jeszcze obowiązują ) Pozdrawiam

   Usuń
  2. Aha, a to dziękuje. Nie zostałam poinformowała o czymś takim. Teraz będę już spokojna. Jednaj łatwiej mi zrobić zakupy przez internet bo sklep mam na drugim końcu miasta.

   Usuń