25 września 2015

Dzień otwarty Yves Rocher Restauracja Belvedere Warszawskie Łazienki - pierwsze wrażenia :)


2 tygodnie temu zostałam oficjalnie zaproszona na konferencję Yves Rocher do Warszawy. Kupiłam bilety na autobus i pojechałam 22.09 do stolicy aby zapoznać się z nowościami na jesień :)


Dni Otwarte odbyły się dnia 23.09.2015 w pięknej restauracji Belvedere, która mieści się w Łazienkach Warszawskich. Od 10:00-15:00 trwały pokazy nowości. W zielonej, pełnej roślin restauracji znajdowały się 3 punkty z prezentacjami. 1 - pielęgnacja twarzy 2- zapachy 3- makijaż. 


Miejsce było idealne! Mnóstwo zieleni i kwiatów sprawiało wrażenie, że weszliśmy właśnie do ogrodu. Firma miło nas zaskoczyła! 
O prezentowanych tego dnia nowościach napiszę w poniedziałkowym poście. Opiszę dokładnie każdy produkt. 

Pielęgnacja twarzy zaprezentowała poszerzoną gamę Serum Vegetal oraz Anti Age Global. 
Krem odnawiający na noc, maska liftingująca z pędzelkiem oraz maseczka jednorazowa natychmiastowe wygładzenie, to trzy najciekawsze nowości.


W krainie zapachów dominował nowy zapach So Elixir Bois oraz męski zapach Drzewo Gwajakowe&Jałowiec. 

Na stoisku z makijażem nowością były kredki do oczu z serii : Magnetyczne Spojrzenie. Paleta kolorów jest naprawdę imponująca.

Prezentacje odbywały się co 30 min, więc każda z pań miała okazję zapoznać się z nowościami od firmy. Można było przyjść o dogodniej dla nas porze.Męski zapach Drzewo Gwajakowe i Jałowiec zrobił sporą furorę wśród odwiedzających. To jeden z ciekawszych zapachów dla mężczyzn. Czuję, że będzie hitem jesieni.


W sali, w której zapoznawałyśmy się z makijażem były także apetyczne stoły, które kusiły samym wyglądem. Tyle słodyczy, że ciężko było zdecydować się tylko na parę sztuk, bo żołądek więcej nie zmieścił :) 


Były także przystawki i lekki obiad. Smaku potraw do dziś nie da się opisać, były wyśmienite!


Dodatkowo, każda osoba, która odwiedziła w tym dniu restaurację Belvedere mogła zasadzić jedno drzewo z Fundacją Yves Rocher. Wystarczyło zrobić sobie zdjęcie z drzewem :)
 ( oczekuję właśnie na swoją fotkę )
 

Dla chętnych pań, była możliwość wykonania pełnego makijażu. 

Całe spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Aż żal było wychodzić! 

Na zdjęciu poniżej prezentuję wszystkie nowości jakie miałyśmy okazję poznać na Dniach Otwartych. Klikając w obrazek przeniesiecie się do sklepu, w którym możecie poczytać o nich dużo więcej , a już w poniedziałek w godzinach wieczornych powstanie post o tych właśnie kosmetykach.

www.yves-rocher.pl/zakochaj_sie_w_nowosciach?prp=2#reviews?tr=CC1375343744&utm_source=blogs&utm_medium=1&utm_campaign=6

2 komentarze:

  1. Widzę na ostatnim zdjęciu Agnieszkę z bloga Kosmetyki Bez Tajemnic, pani ja maluje:). Jak fajnie:). obserwuję Cię teraz i zapraszam do siebie;).

    OdpowiedzUsuń