6 marca 2015

Świeczka zapachowa pistacja i czekolada


Świeczka pistacja i czekolada, to duży kawałek czekolady :) Jest o wiele większa od zeszłorocznej gruszki w karmelu, a także bardzo wydajna. Iście czekoladowa, aż do bólu głowy!

Kupiłam ją za 14 zł w sklepie stacjonarnym gdzieś na początku roku kiedy wyprzedawała się kolekcja świąteczna, przecena z 40zł ( co moim zdaniem jako cena regularna bardzo dużo ).

Świeczka zapachowo przypomina mi kubek z gorącą czekoladą i kruszonymi pistacjami z Grycana. To taka nutka gorzkiej czekolady ze słodyczą pistacji i laski wanilii. 

Świeczka była już wiele razy zapalana, a ledwo jej ubyło, chyba posłuży mi do końca roku :D

Co do samej świeczki. Zapalam ją tylko jak potrzebuje słodyczy w moim otoczeniu :) Jest bardzo czekoladowa, więc pali się maksymalnie 30 minut, bo im dłużej zapach unosi się w pokoju, tym bardziej zaczyna mnie mdlić:D To tak słodka nuta, że od słodyczy może się zakręcić w głowie. 

Z pewnością maniacy aromatycznych kakaowych nut byliby w siódmym niebie. Ja do nich nie należę. Lubię słodkie zapachy, ale na krótko. Cena świeczki jednak była tak atrakcyjna, że skusiłam się na jej zakup. W zimowe wieczory świeczka sprawdza się idealnie. Myślę, że jeszcze nie raz umili mi wieczór z książką czy filmem. 

Moja ocena 4,5/5 ( ucinam 0,5 pkt. za zbyt intensywny zapach, który dyskwalifikuje używanie w moim wypadku świeczki dłużej niż 30 min )

Świeczka obecnie niedostępna w sklepie, ponieważ należała do oferty limitowanej, ale z pewnością na święta wróci, bo jest już od 2 lat na każde Boże Narodzenie.

3 komentarze:

  1. Ten zapach musi być naprawdę silny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe jak pachnie ;) 40 zł to strasznie dużo ;/

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapachowo moje totalnie ale cena nie

    OdpowiedzUsuń