8 września 2014

WYNIKI KONKURSU "ZAKOCHAJ SIĘ JESIENIĄ" WYBRAŁAM DWIE LAUREATKI !:)


Czas ogłosić wyniki zabawy !:) Na początek chciałabym wszystkim podziękować, za zaangażowanie, oraz za tak liczny udział w konkursie. W zabawie brało udział ponad 80 osób. 
Wybór był naprawdę ciężki! 

Najpierw wybrałam 10 najciekawszych odpowiedzi, w kolejnym etapie 3...i właśnie z tych trzech prac wybrałam jedną, która zasługuje na nagrodę główną! O tym jednak za chwilę...

Pytanie numer 1. 
Przypominam dotyczyło produktów jakie chcielibyście zobaczyć w ofercie Yves Rocher.

Co chcielibyście zobaczyć w ofercie firmy 
( padające najczęściej odpowiedzi ):

- Żele do higieny intymnej
- Produkty dla dzieci
- Produkty do depilacji ( pianki, żele )
- Suche szampony
- Peeling Enzymatyczny
- Pasty do zębów 

Kilka osób nie do końca zna ofertę Yves Rocher, ponieważ niektóre wymienione przez was kosmetyki znajdują się w ofercie Yves Rocher : Są to pędzle, krem BB, obecnie wszedł także tusz z odżywką ( ale to jest nowość, więc dla poszukujących odżywki do rzęs będzie idealnym rozwiązaniem)

Przejdę już do ogłoszenia wyników, aby zbyt długo was nie trzymać w niepewności.

Naprawdę było mnóstwo kreatywnych odpowiedzi, ale jedna z nich sprawiła, że naprawdę przeniosłam się do historii... w gruncie rzeczy historii o miłości :) 

GŁÓWNĄ NAGRODĘ : Wodę perfumowaną Quelques Notes d’Amour  

WYGRYWA PANI O NICKU :   Aga-agniecha *

Bardzo proszę w ciągu 7 dni roboczych o kontakt mailowy w sprawie wygranej ! Serdecznie gratuluję ! 

* jeśli pani Agnieszka nie zgłosi się po wygraną, nagrodę otrzyma osoba z listy rezerwowej.  

A oto wyróżniona odpowiedź:

"Dobre perfumy są jak wyśmienity deser. Nie mogą być zbyt ciężkie i przytłaczająco słodkie. Tak mogłabym opisać moje idealne perfumy na okres jesienny: W pewien jesienny wieczór, wracając do domu, wchodzę do kawiarni. Studiując uważnie kartę, nie zauważyłam, że podszedł do mnie kelner by przyjąć moje zamówienie. Czując jednak zniewalający męski zapach drewna sandałowego i wetiweru, podnoszę wzrok a moim oczom ukazuje się wysoki brunet o orzechowych oczach. Siedząc jak sparaliżowana, poprosiłam o pierwszą pozycję z deserowego menu nawet nie wiedząc co zamówiłam. Po kilku minutach przystojny kelner z uśmiechem podaje mi mój deser w postaci pucharu lodowego. Powoli próbuje nie wiedząc czego się spodziewać. Na samym szczycie przeplatają się plasterki cytryny i słodkiej gruszki, przysypane cynamonem. Pod owocami i bitą śmietaną dostaję się do słodkich lodów karmelowych polanych lekko gorzkawym sosem migdałowo-orzechowo-herbacianym. Po skończonym deserze, proszę kelnera o rachunek. Przychodząc, obsypuje mnie kolejnym uśmiechem i wręcza mi go. Biorę rachunek do ręki i patrzę a na odwrocie napisane jest: „kończę za 10 minut, zostań, zapraszam na wino”. Nie mogąc oprzeć się orzechowym oczom przystojnego kelnera, zostaje. Po mile spędzonym wieczorze czuję na swojej skórzanej kurtce delikatny zapach drzewa sandałowego i wetiweru, nie mogąc doczekać się kolejnego spotkania.
Achh mogłabym pisać romanse :P"


Czemu odpowiedź pani Agnieszki tak bardzo mi się spodobała? Czytając o wymarzonym flakonie perfum, przeniosłam się do historii, niemal widząc scenkę przed oczami. Poczułam smak i zapach deseru, oraz nutkę namiętności, jaka zrodziła się miedzy dwojgiem nieznanych sobie osób. Myślę, że odpowiedź pani Agnieszki zasługuje na wygraną. 

 Znamy już laureatkę głównej nagrody, teraz czas na wylosowaną nagrodę DODATKOWĄ, czyli bransoletkę od Onlyhope. W wyniku losowania komputerowego nagrodę w postaci jesiennej bransoletki milka otrzymuje...

Pani Magdalena Nowakowska

Serdecznie gratuluję. Pani Magda podała swój adres e-mail, więc bezpośrednio skontaktuję się z laureatką nagrody dodatkowej. 

Mam nadzieję, że bawiliście się dobrze i jeszcze nie raz spróbujecie szczęścia w kolejnych konkursach. 
Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za udział i oczywiście zapraszam do obserwowania mojego bloga, komentowania postów i zostania ze mną na dłużej !


5 komentarzy:

  1. Gratulacje :)
    Zwycięska odpowiedź - genialna <3 :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Perfumy właśnie dotarły. Cudowności nad cudownościami :) Dziękuję :)

    Aga-agniecha

    OdpowiedzUsuń