14 marca 2013

Współpraca z Firmą Yves Rocher :)

Pragnę poinformować, że rozpoczęłam właśnie współpracę z firmą Yves Rocher. Zostałam blogerką-testerką tych wspaniałych kosmetyków ! Moja współpraca z firmą będzie polegała na recenzowaniu otrzymywanych produktów. Dziś dotarła pierwsza paczuszka z dużą ilością nowości do przetestowania!
Oczywiście nie wszystko od razu i na raz, każdy kosmetyk będę używała regularnie w miarę możliwości, i będę powoli dodawać recenzje, bo nie każdy kosmetyk da się opisać po jednym czy dwóch zastosowaniach. Rozpoczęłam testowanie żelu pod prysznic o zapachu Grejpfruta oraz odżywki w sprayu zwiększającą objętość. Cała najnowsza seria Nutri zapowiada się ciekawie, miałam już okazję przetestować 7 dniową mini wersję tej właśnie kolekcji, więc niebawem pojawią się pierwsze recenzje. 
Mając na myśli współpracę z firmą mam na myśli prawdziwe, właściwe opinie na temat każdego produktu. Zero kolorowania- opieram się tylko i wyłącznie na swojej opinii, która może być raz dobra, raz zła.
Skupiam się na zapachu, aplikacji produktu, jego działaniu, wyglądzie opakowania i składnikach - każdy produkt stosuję cały czas, regularnie uzupełniając recenzję o nowe plusy i minusy jakie zauważam podczas stosowania produktu dłużej, więc nie jest to tylko pierwsze wrażenie i na tym koniec. Zależy mi aby osoby odwiedzające mojego bloga mogły poczytać o produktach i ich działaniu również po dłuższym czasie ich stosowania oraz miały możliwość podjęcia decyzji co do zakupu danego kosmetyku.
Pamiętajcie oczywiście, że blog prowadzę tylko ja i produkty testowane przeze mnie oraz ich opinie są tylko moje, więc warto wspomnieć, że każda osoba ma własne ulubione zapachy i na każdej osobie kosmetyk może działać inaczej ! W każdym poście staram się zawierać informację, dla jakiej skóry, cery czy włosów jest dany kosmetyk. 
Mam nadzieję, że moja współpraca z firmą Yves Rocher przyniesie wiele samych pozytywnych stron !
A wy moi drodzy czytelnicy będziecie na bieżąco odwiedzać mojego bloga i z przyjemnością czytać przygotowane dla was recenzje !
4 komentarze:

 1. Gratulacje :) W takim razie czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak udało Ci się nawiązać z nimi współpracę? I na jakich zasadach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dawna prowadzę bloga dotyczącego tylko i wyłącznie kosmetyków Yves Rocher oraz regularnie udzielam się na stronie na fb. Zaproponowano mi współpracę, z której bardzo się cieszę:)Testowanie nowości od firmy to moje zadanie, z którego jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, bo nowości zapowiadają się naprawdę ciekawie :)

   Usuń
 3. Po takiej reklamie należy ci się parę gratisów, bo robisz dla nich kawał dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń